LED světla

LED světla

Designová světla pro vaše realizace. Dodáme světla osvědčených výrobců: DEOS z naší republiky, LEDS-C4 ze Španělska, ILLFARI z Holandska nebo Manooi z Maďarska. Rovněž vyrobíme nevšední, atypická LED světla naší výroby ve firmě OK DESIGN.

MANOOI MANOOI

Manooi je inspirován přirozeným světlem kolem nás. Navrhujeme a vyrábíme na zakázku křišťálové lustry, naším cílem je znovu vytvořit harmonické, pozitivní, přirozené světlo v jednotlivých domácnostech a veřejných budovách.

Crystal je krásný materiál. Po celá staletí a zůstává jedním z nejpoužívanějších komponentů pro lustry pro jeho nezkutečnou krásu odrážet světlo. V průběhu let jsme byli svědky neustále rostoucí záliby v práci s ním. Jsme přesvědčeni, že dobrý design dělá svět kolem nás krásnější a harmonické místo k životu.

Podívejte se na nejnovější vývoj světel na tyto webové stránky: http://www.manooi.com/v33/index.php/works

LEDS-C4 LEDS-C4

LEDS-C4 je společnost s více než 40 letými zkušenostmi v návrhu, vývoji a výrobě řešení osvětlení, které slouží více než 13.000 zákazníkům ve 140 zemích po celém světě.

Naše společnost působí ve všech světelných segmentech, v interierech i exterierech. Jsme si známi díky naší vysoké flexibilitě konceptu nabídnout řešení ad hoc pro specifické potřeby.

V LEDS-C4 věříme, že ve světle je jeho potenciál podílet se na pohodlí lidí v jejich různých životních situacích.

http://www.leds-c4.com

ILFARI ILFARI

Ilfari, která byla založena v roce 2001, je Dutch Design, mírně výstřední.

Inspirována moderní taneční hudbou.
V této hudbě najdete mnoho klasických doteků. Ve fascinujících vzorech Ilfari najdete stejnou filozofii. Výrobky Ilfari jsou originální, inovativní a kompletně ručně vyráběny. Vyrobeno v Evropě pouze s vysoce kvalitních materiálů se silným zaměřením na detail.

Ilfari spolupracuje s nejlepšími evropskými výrobci. Pro světla používáme nejlepší kvality křišťálu Swarovski a skla.

Nechte se inspirovat naší kolekcí !

http://www.ilfari.com/

DEOS DEOS

Firma DEOS.CZ patří již 17 let k významným českým výrobcům svítidel pro kompaktní zářivky, výbojky a halogenové žárovky, svítidel pro nejrůznější oblasti využití. Velký důraz je kladen na kvalitu výrobků, splňujících všechny podmínky evropských norem. Ve svítidlech jsou používány pouze komponenty špičkových evropských výrobců – PHILIPS, OSRAM, HELVAR, Vossloh Schwabe, ACL, JORDAN, apod.

Společnost DEOS.CZ dodává své výrobky prostřednictvím sítě obchodních partnerů zákazníkům v České a Slovenské republice, ale i do dalších zemí Evropské unie - Holandska, Belgie, Rakouska, Maďarska a Estonska.  www.deos.cz

INARCHI INARCHI

​INARCHI - Nyní jsme se rozhodli realizovat zcela nový aspekt našich snů - vytvoření řady světelných prvků, které existují v čistém, minimálního postavení, aby světlo proniklo do prostoru více, než kdy předtím.Každý aspekt těchto prvků přináší další aspekt představivosti tvůrců "k povrchu, které se rodí na této cestě sebezkoumání, potkává nové nástroje, nové materiály na jejich cestě k vizi.Tak se můžeme zeptat - co je součet všech nashromážděných znalosti ?Náročné umění minimalismu, kde se každý milimetr tvoří. Řemeslo se kumuluje do přehledného designu, rozsáhlé estetické hodnoty a hluboké funkčnosti.

Jednoduchost. Krása.​ inarchi.com

Ilfari Ilfari
atypická výroba nerez a dýha atypická výroba nerez a dýha
atypická výroba z plexi atypická výroba z plexi
kombinace světel LEDS-C4 kombinace světel LEDS-C4
efekty se světly LEDS-C4 efekty se světly LEDS-C4
variabilní světlo s výměnnými filmy variabilní světlo s výměnnými filmy
kombinace světel LEDS-C4 kombinace světel LEDS-C4
jednoduchá krása jednoduchá krása
křišťály Swarovski křišťály Swarovski
hra světel v prostoru hra světel v prostoru
1446659334-ifari22.jpg